O nás

o nás​

KTO SME, KDE SME, PREČO SME?​

Záhrady, ich skrášľovanie, všetko čo sa týkalo rastlín, závlah, vytvárania niečoho nového, bolo odjakživa našou obrovskou vášňou. V roku 2003 sme si povedali, že založíme rodinnú firmu a našu vášeň vložíme do vytvárania „niečoho nového“ pre Vás. Niečo, čo po nás zostane ešte dlhé roky, čo Vám bude robiť radosť. Miesto, kde si budete vytvárať nové spomienky, kde si budete užívať atmosféru v kruhu rodiny, priateľov alebo kde si len tak vyložíte nohy po ťažkom dni a vďaka nášmu úsiliu si dokonale prečistíte hlavu, dáte víťaznú bodku za dňom a budete sa tešiť na ten nový.

Priateľská atmosféra, precízna robota, kvalitné materiály a roky skúseností na trhu, mnoho a mnoho úspešných projektov či už pre jednotlivcov alebo firmy, obce, to všetko sme MY.

Máme za sebou projekty od skrášľovania záhrad, vytváraní nových zón pre obce, reklamné objekty pre firmy, vylepšovania verejných priestranstiev, budovanie športových areálov aj rôzne iné zložité projekty.

Snažíme sa napredovať, vylepšovať vybavenie firmy, zlepšovať mechanizáciu a mnoho ďalších vecí, to všetko v súlade s požiadavkami našich klientov a zároveň aj tých trhových.

Kde všade pôsobíme a

Kde na nás narazíte ?

Prosím, doslovne do nás nenarazte 🙂
Sídlime na Záhorí, ale bežne zastrešujeme celé Západné Slovensko. Vďaka našej polohe pri trojštátí (AT, CZ, SK) našu činnosť vykonávame aj v Rakúsku či Českej republike.
Nebránime sa však pracovnej činnosti v rámci celej Slovenskej republiky po vzájomnej dohode.
Kľudne nás kontaktujte, budeme len radi, SME UKECANÍ SRANDISTI, okrem služieb, ktoré ponúkame sa venujeme aj alternatívnej liečbe HUMOROM 🙂

Život je príliš krátky, tak prečo si ho čo najviac neskrášliť?
motto Salayovcov